نتایج جستجو برای عبارت :

سون هاست را بهتر بشناسید

سون هاست
پیشرو در خدمات میزبانی سون هاست را بهتر بشناسید
سون هاست با بیش از 11سال سابقه در زمینه ارایه خدمات اینترنتی از جمله میزبانی وب و ثبت دامنه در سطح بین المللی، یکی از بهترین ارایه دهنده های میزبانی وب در این زمینه شناخته شده است. همینک سون هاست فعالیت خود را در 4 کشور ایران، عمان، دبی و انگلستان ادامه می دهد. هدف اصلی سون هاست ارایه خدمات با کیفیت و بی نظیر در سطح بین المللی می باشد و بدین ترتیب اراده تیم سون هاست بر این است که به بهترین
صنم
«بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست/اه بی تاب شدن،عادت کم حوصله هاست
مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در اب/ در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست
اسمان با قفس تنگ چه فرقی دارد /بال وقتی قفس پر زدن چلچله هاست
بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است/مثل شهری که بروی گسل زلزله هاست
باز میپرسمت از مسئله دوری و عشق/و سکوت تو جواب همه مسئله هاست
ادامه مطلب
انتظاریوسف زهرا نشان جمعه هاست/عشق مابرحضرتش هردم امان جمعه هاست/درتکاپوی حقیقت هست مهدی لطف حق/آن گل نرگس ولی درنهان جمعه هاست/چشمها اندرفراقش مثل یعقوب نبی/سوی یوسف عاشقی لطف عیان جمعه هاست/ازتباراهل بیت ودلبر آدینه ها/تیرحق مولابه دنیادر کمان جمعه هاست/اشک چشمان بهاری شیعه رامعناکند/جاودانه عاشقیها در بیان جمعه هاست/دشمنان دین احمد خنجر از رو بسته اند/باولایت تاشهادت درتوان جمعه هاست/ملت ایران ورهبر سوی او آماده باش/لشکری بهرش فراهم
بسم الله الرحمن الرحیم
امیرالمومنین علی(ع):
مردم در خوابند،وقتی مردندبیدار میشوند.
زندگی دفتری از خاطره هاست؛یک نفر در دل شب، یک نفر در دل خاک،یک نفر همدم خوشبختی هاستیک نفر همسفر سختی هاست، چشم تا باز کنیمعمرمان می گذرد، ما همه رهگذریم؛آنچه باقیست فقط خوبیهاست ...
هاست ارزان
هاست ارزان سی پنل بروی سرورهای قدرتمند هتزنر آلمان میزبانی می شود ، این هاست از نظر اقتصادی به نسبت بقیه هاست ها مقرون به صرفه تر میباشد و شما با هزینه تقریبا 50% قیمت هاستهای دیگر میتوانید از فضای بیشتری برای وب سایتهای خود استفاده نمایید . هاست اقتصادی مناسب برای راه اندازی سایتهایی میباشد که با زبان Php طراحی شده باشند ، مانند سایتهایی که با جوملا ، وردپرس و .. میباشند . هاست اقتصادی مناسب برای کاربرانی است که یک وب سایت دارند و تم
برای تامین و افزایش امنیت هاست می بایست یک ساختار دو طرفه از سمت کاربر و شرکت هاستینگ برقرار باشد. به این معنی که امنیت هاست تابع نحوه استفاده از هاست توسط کاربر و شرکت هاستینگ است. برای اینکه بتوان بهترین شرایط را برقرار کرد می بایست به مجموعه فاکتورهای دخیل در این موضوع توجه داشت و آنها را فرا گرفت. در این مطلب مجموعه عواملی که در افزایش امنیت هاست نقش داشته و موجب تامین امنیت آن می شود اشاره خواهیم کرد.
ادامه مطلب

هاست لینوکس
هاست ویندوز
هاست cpanel
هاست حرفه ای
هاست لینوکس ایران

ثبت دامنه ارزان
کنترل پنل اختصاصی
ثبت آنلاین در ایرنیک
ثبت فوری دامین

هاست پربازدید
هاست ارزان
هاست دانلود
هاست ایمیل
هاست دایرکت ادمین

ریسلر لینوکس
ریسلر سی پنل
ریسلر directadmin
نمایندگی ثبت دامین

کد تخفیف نت افراز
✔️ با استفاده از کد تخفیف می توانید تا سقف ۱۲ درصد برای هر خرید هاست
تخفیف بگیرید️
✔️ یکی از ویژگی های خرید هاست از نت افراز قابلیت استفاده از کد تخفیف در هنگام خرید است.
✔️ از کد تخفیف نت افراز می توانید در هنگام خرید هاست جدید استفاده کنید
✔️ کد تخفیف نت افراز محدودیت زمانی سرویس نیز ندارد و می توانی حتی در خرید هاست یکماهه نیز از آن استفاده کنید
✔️ همچنین محدودیت تعداد سفارش نیز در این کد لحاظ نشده و می توانید بی ت
هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
هاست سی‌پنل Cpanel چیست ؟
هاست سی‌پنل یک پنل کنترل میزبانی وب، مبتنی بر لینوکس است که بوسیله ایجاد رابط کاربری و
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد نیازمند به یک سرور مح
زندگی گاهی رسیدن های به نرسیدن هاست
زندگی شاید پرواز پرنده ها بر لب دریاههاست
زندگی شاید سکوت عمیقی در ژرفای اقیانوس هاست
زندگی شاید گاهی پرواز گنجشگکی بر بام خانه ماههاست
زندگی شاید شمیم بوی خوش نسیمی از دور دست هاست

ادامه مطلب
سرویس میزبانی داتیس دیتا، میزبان امن و مطمئن اطلاعات شماست.پلن های سرویس میزبانی داتیس دیتا، شامل ۳ پلن : هاست وردپرس، هاست لینوکس حرفه ای و هاست لینوکس اقتصادی می باشد که مشتریان عزیز ما می توانند برای خرید هاست، از این ۳ پلن انتخاب نمایند. در این ۳ پلن، سعی بر این شده که تمام خواسته های کاربران گرامی اعم از قیمت، میزان منابع مورد نیاز برای سایت لحاظ گردیده و تخفیف ها و دامنه رایگان نیز بر روی سرویس ها اعمال گردیده است.  سرویس های میزبان
نصب وردپرس روی لوکال هاست
به قسمت دوم آموزش وردپرس خوش آمدید. در این بخش به نحوه نصب وردپرس روی لوکال هاست می پردازیم. قبل از اینکه آموزش طراحی سایت با وردپرس  را شروع کنیم لازم است تا بدانیم که لوکال هاست چیست و چه کمکی به ما می کند.
لوکال هاست به زبان ساده یعنی تبدیل سیستم شخصی خود به نرم افزار سرور محلی.
خوب برای شروع لازم است تا تعریفی از Localhost داشته باشیم. هر برنامه نویسی به دلیل محدودیت هایی که در آپلود فایل و تنظیمات پایگاه داده وجود دارد
آگاهی از رتبه سایت و چگونگی وضعیت سایت یکی از کارهایی است که مدیران وب سایت ها دوست دارند انجام دهند. اینکه سئوی سایت شما در چه وضعی است یا چه خطاهایی در سایت وجود دارد همگی نیاز به دانش کار با ابزار مختلف دارند.
اما راه ساده تری هم وجود دارد که هاست ایران پیش پای مدیران سایت ها گذاشته، اینجا را ببینید.
کافیست در کادر جستجوی هاست ایران آدرس سایت خود را وارد کنید تا پس از چند لحظه آمار خیره کننده ای از سایت شما ارائه دهد. مواردی مثل وضعیت بهینه س
با سلام خدمت شما دوستا عزیز

اینجانب از مدیریت طنین هاست یه هاست خریدم برای سایتم مدتی گذشت سئو کار گرفتم و سایتم رتبه خوبی بدست اورد بعدش متوجه شدم که داره افت میکنه پیگیری کردم سئو کارم گفت کد هارو چرا تغییر میدی گفتم تغییر ندادم
بعدا متوجه شدیم که تو یکی از سرچ ها رقیب مدیر طنین هاست شدیم اونم کدای مارو تغییر میداد و به خودش بک لینک میداد وقتی این موضوع باش درمیون گذاشتم سایتم مسدود کرد گفت از طرف من نبوده گذشت هفته ای یکی دو بار هاستم م
قبل از پذیرفتن شکست، به این فکر کن که:
طبیعت، یه قاتل زنجیره ایه. رقیب نداره. خلاق تر از بقیه است. مثل تمام قاتلهای زنجیره ای، خیلی دوست داره که گیر بیفته. اگر افتخارِ این "قتلهای بی نقص" به تو نرسه، چه فایده ای داری؟ واسه چی به دنیا اومدی ؟به چه دردی میخوری؟
طبیعت خُرده نون جا میذاره.
قسمت سختش که به خاطرش این همه سال درس و کتاب میخونیم ، این همه پند و اندرز میشنویم،حساب میخونیم، این همه تحفیق میکنیم، دیدن این خُرده نون هاست. چون اینها سرِ نَخ
نگاه تو ، برای من تمام عاشقانه هاستو حال من ، حال خوش ترانه هاستتو آمدی به این تنم ، چو جان تازه آمدیهوای تو برده مرا ، چه بی بهانه آمدینگاه کن ببین که من ، چگونه بی قرار توپرسه به کوچه ها زدم ، به شوق خاطرات تونفس درون سینه ام ، حبس شد و تو میرسیمنم که چشم می شوم ، خیره به قاب اطلسی
هاست سی‌پنل امروزه به عنوان یکی پرطرفدارترین هاست های موجود در دنیا شناخته شده که کسب و کار های فراوانی از طریق هاست Cpanel وبسایت خود را مدیریت می‌کنند. هاست سی‌پنل Cpanel دارای امکانات بسیار بالایی هست که هر مدیری نسبت به ویژگی های آن باید مطلع باشد. در این مقاله می‌توانید راهنمای کامل هاست سی‌پنل Cpanel + فیلم آموزشی آن را مشاهده کنید.
آموزش کامل سی پنل
فهرست راهنمای کامل سی‌پنل Cpanel:
(File) مدیریت فایل منیجر
(Billing & Support) صورتحساب و پشتیبانی
(Database
مهر در سجاده ام پنهان بماند بهتر است
کفر ما در سایه ی ایمان بماند بهتر است
عشق و رسوایی خطر دارد زلیخای عزیز
یوسفت در گوشه زندان بماند بهتر است
در دلم نفرین و بر لب آفرین دارم ولی 
ماجرا بین لب و دندان بماند بهتر است
بعد از این از عشق ما در کافه های انزوا
نقش مرموزی ته فنجان بماند بهتر است
بی سلامی آمدی پس بی خداحافظ برو 
عشق بی آغاز بی پایان بماند بهتر است
احسان_افشاری

آن‌سوی دریچه‌هاست، باغیبا چار بهار خفته در خاکبا چار غروبِ تا همیشهبا چار غمِ نهفته در خاکآن‌سوی دریچه‌هاست، نوریاز چار چراغِ تیرگی‌سوزاز چار شراره، چار شعلهاز چار ستاره‌ی شب‌افروزآن‌‌سوی دریچه‌ها صدایی استمن می‌شنوم، چقدر زیباستهرچند که گفته‌اند وهم استهرچند که گفته‌اند رؤیاستآن‌سوی دریچه‌های بستهغوغاست همیشه، آه غوغاستآرام گذار پای خود رااز بس که دل شکسته آنجاستآن‌سوی دریچه‌هاست، زخمیدر حسرتِ صبحِ التیامشای شیعه بیار
هاست چیست؟
هاست به معنای میزبان است و به محیط مجازی گفته میشود که روی یک سرور برای یک وبسایت تدارک دیده میشود. امکان دارد بر روی یک سرور۶۰۰ ، ۷۰۰  و یا بیشتر سایت میزبانی شود. و تعداد سایت هایی که روی هر سرور میزبانی میشود به قدرت CPU و Ram  و فضای سرور و.. ستگی دارد.
شما حتی میتوانید لپ تاپ خود را به سرور تبدیل کنید ولی حواستان باشد سرورها ۲۴ ساعته روشن هستند و باید همیشه در دسترس باشند. اصولاً یک سایت خوب سایتی است که سرور آن قطعی نداشته باشد و همی
این ۱۵ عمل را رها کن تا شاد باشی:
۱ – بهتر است همیشه حق با تو بودن را رها کنی
۲ – بهتر است نیاز به کنترل کردن را رها کنی
۳ - بهتر است سرزنش کردن را رها کنی
۴ - بهتر است افکار مبارزه گرانه خود را رها کنی
۵ – بهتر است باورهای محدود کننده خود را رها کنی
۶ – بهتر است شکوه و شکایت را رها کنی
۷ – بهتر است قضاوت کردن را رها کنی
۸ – بهتر است نیاز به تحت تاثیر قرار دادن دیگران را رها کنی
۹ - بهتر است مقاومت در مقابل تغییر را رها کنی
۱۰ – بهتر است برچسب زدن ها
انواع هاست
هاست ویندوزی بر روی سرور هایی با سیستم عامل ویندوز، به کار گرفته می شوند. در این باره باید توجه داشته باشید که هاست ویندوزی از زبان برنامه نویسی ASP پشتیبانی می کند.
 خصوصیت هاست لینوکس چیست؟
هاست لینوکس بر روی سرور هایی با سیستم عامل لینوکس، به کار گرفته می شوند. در این باره  نیز باید بدانید که هاست لینوکس از زبان برنامه نویسی php پشتیبانی می کند.
 آشنایی با انواع هاست و دسته بندی های هاستینگ
هاست ها به تناسب نوع استفاده از آن ها
چگونه هاست رایگان بگیریم ؟

پیدا کردن یک هاست رایگان که کیفیت مطلوبی هم داشته باشد، کار آسانی نیست. هاست های رایگان زیادند.

اگر در گوگل جستجو کنید، چه به انگلیسی و
چه به فارسی، حتماً با موارد متعددی روبرو خواهید شد که اگر فقط خواسته
باشید چندتا از آنها را امتحان کنید، حتماً زمان زیادی از شما خواهند گرفت!
پس باید مستقیم به سراغ آن هاستی رفت که دقیقاً همانی است که باید باشد.
البته این نکته را همیشه باید دانست که هیچ هاست رایگانی ن
سلام دوستان. همینطور که میدونید هاست های داخلی زیادی در ایران وجود
دارند. ولی متاسفانه کیفیت اغلب اونها پایین است. از پشتیبانی سرویسهای
مختلف گرفته تا سرعت سرور و نیز پشتیبانی از کاربران. اما هفت هشت با کیفیت
هم که وجود داره اغلبآ محدودیت انتخاب سرویس و نیز قیمت های گزافی دارند.
من پس از چندین سال تحقیق و تست هاستهای مختلف تونستم بهترین و به صرفه
ترین هاست داخلی ایرانی رو پیدا کنم. هاست برتینا.
این هاست هم سرورهای لینوکس و هم سرورهای ویند
سلام دوستان. همینطور که میدونید هاست های داخلی زیادی در ایران وجود
دارند. ولی متاسفانه کیفیت اغلب اونها پایین است. از پشتیبانی سرویسهای
مختلف گرفته تا سرعت سرور و نیز پشتیبانی از کاربران. اما هفت هشت با کیفیت
هم که وجود داره اغلبآ محدودیت انتخاب سرویس و نیز قیمت های گزافی دارند.
من پس از چندین سال تحقیق و تست هاستهای مختلف تونستم بهترین و به صرفه
ترین هاست داخلی ایرانی رو پیدا کنم. هاست برتینا.
این هاست هم سرورهای لینوکس و هم سرورهای ویند
ثبت دامنه، تمدید دامنه، انتقال دامنه و ...

,دامنه.نت ,دامنه.نت ,دامنه com. یا org. یا net. کدام بهتر است؟ ,نت افراز ,خرید/ثبت/تمدید دامنه (دامین) .net ,.net همه چیز درباره دامنه ,ثبت دامنه NET. (شبکه و اینترنت): آشنایی با دامنه‌، مزایای ثبت ,تعرفه ثبت دامنه net ,نمایندگی ثبت دامنه ,نت آرام ,هاست ایران,با دامین net برند خود در شبکه اینترنت را گسترش دهید ,ثبت دامنه ارزان ir و com با ارائه پنل اصلی بین المللی ، ثبت  ,تمدید دامنه آنی و به صورت خودکار ,کنترل پنل بین المللی
امروزه برداشت اشتباه در مورد تفاوت فنی هاست ابری و سرور مجازی خصوصی در صنعت هاستینگ به یک معضل جدی تبدیل شده است. اغلب افراد برداشت صحیحی در مورد تفاوت اصلی بین این دو ندارند. این امر ناشی از کمی آگاهی در مورد عوامل متمایزکننده ی این دو تکنولوژی هاستینگ است
ادامه مطلب
سیستم مدیریت محتوای وردپرس، یا به اصطلاح عوام سایت ساز وردپرس، از محبوبترین سایت سازهایی است که در کل دنیا به علت رایگان بودن و وجود افزونه و پلاگین های بیسیار زیاد که صد البته اکثریت آن رایگان می باشد، مورد استفاده می باشد. وردپرس به علت اوپن سورس بودن هسته تشکیل دهنده آن، بسیاری از برنامه نویسانی که با زیان برنامه نویسی php آشنا هستند اقدام به ساخت پلاگین برای وردپرس می کنند و برای این موضوع از فریم ورک های مختلفی استفاده می کنند. این فریم
یکی از بهترین راه های راه اندازی کسب و کار اینترنتی راه اندازی کسب و کار های اینترنتی می باشد مواد اولیه لازم برای راه اندازی یک سایت داشتن یک دامنه و یک هاست می باشد 
پس اول باید یاد بگیرید که چگونه دامنه و هاست خود را تهیه کنید و بعد شروع به طراحی سایت خود کنید
خب  شما میتونید از شاتوت یاد بگیرید که چطور میشه سایت طراحی کرد و بقیه ماجرا....
زندگی داره اون روی خودشو بهمون نشون میده..
اتفاقات این روزها دور از ذهن ترین وقایع زندگیمن..
هیچ وقت فکرشو نمیکردم به اینجا برسم..
اما..
رسیدم..
رسیدیم..
و این اولینش نیست..
و آخرینش هم نخواهد بود..
زندگی پر از این بالا و پایین هاست..
اگه تا حالا فکر میکردم همه چی آسونه..
این روزها با تمام وجود فهمیدم برای زندگی باید جنگید..
نباید تسلیم شد..
این روزهای سخت میگذره..
هنر ما توی پیدا کردن شیرینی هاست توی دل سختی..
توی پذیرفتن این تلاطم..
باور کردنش..
من میتو
همانطور که گفته شد؛ اکثر مردم دنیا مدت‌هاست که دیگر فکر نمی‌کنند.
درواقع فکر کردن گمشده عصر ماست؛ مردم روز تا شب با اطلاعات مختلف بمباران می‌شوند و آنقدر درگیر روزمرگی‌اند که معمولا فرصتی برای فکر کردن ندارند.
به عنوان یک شخص متفاوت که در پی ارتقا یافتن به یک نسخه بهتر است؛ما باید یاد بگیریم که فکر کنیم.
چون این تنها تفاوت ما با دیگران خواهد بود.
به ادامه مطلب بروید.
ادامه مطلب
هر چیزی زکاتی دارد؛ مصرف وجوهات شرعی در محل خود، زکات مال است، آموزش به کسی که اهلیت یادگرفتن دارد، زکات علم است[1]، نیکوکاری زکات نعمت‌هاست٬ و وساطت کردن [و کارگشایی] زکات مقام است٬ و بیماری‌ها زکات بدن‌هاست٬ و بخشودن زکات پیروزی است٬ و هر آنچه که زکاتش داده شود از نابودی حفظ می‌گردد.[2] زیبایی […]
نوشته زکات زیبایی چیست؟ اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
میدونی کارما یعنی چه؟ یعنی همین حال الان من، همین که یه گوشه از جهانم که دوستش ندارم. همین که اندوه دلخواه دلم را ندارم. همین که از همه چیز مانده‌ام. همین که از کلمه‌ها دورم و نه حالی دارم و نه احوالی. 
من سال‌هاست دارم با خودم با میم با زندگی بد می‌کنم. سا‌هاست به همه چیز خیانت می‌کنم. حتی دلم برای خودم تنگ نمی‌شود. حتی سوزی به دلم نیست از اینهمه هیچ.
استاد می‌گفت شاید از درد زیاد است که اینجور شده‌ای اما خودم می‌دانم کارماست. بازگشت بدی‌
همه ما یه سری خراب کاری‌هایی کردیم و یه سری خراب کاری ها باهامون کردن، که باید باهاشون کنار بیایم...
وقتی کسی بهمون آسیب میزنه، یاد می گیریم قوی تر باشیم و وقتی کسی ترکمون میکنه یاد می گیریم مستقل تر باشیم.
مرگ یه بار شیون هزار بار سال هاست که دردی رو درمون نکرده.
 پایان سیاهی های دنیا اگه سپیدی نباشه، نظم کائنات به هم میخوره
و سپیدی رو باید پیدا کنی. اونم متاسفانه سال هاست خودش، خودشو نشون نداده
بلند شو
+ فردا یه موزیک هم بهش اضافه میکنم

خدمات هاست در نوین هاست

نوین هاست در پیش برد اهداف بلند مدت خود و رضایت مشتریان در زمینه های زیر اقدام به خدمت رسانی به مردم عزیز ایران کرده است . خدمات هاست و سرویس دهی در نوین هاست بدین شکل می باشد.
هاست , هاست سی پنل , خرید هاست , هاست ایران , هاست رایگان , هاست دانلود , هاست ارزان ,  هاست وردپرس , هاست جوملا ,  هاست نامحدود , هاست لینوکس , سرومجازی
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن زیر تماس بگیرید :
02144041877
نوین هاست همیش
میهن وب هاست یکی از شرکت های  ارائه دهنده خدمات میزبانی وب یا هاست، سرور مجازی، اختصاصی، طراحی، برنامه نویسی و سرویس های متنوع تحت وب است .شما در میهن وب هاست می توانید خدمات هاست را بصورت یک ساله با کد تخفیف میهن وب هاست مخصوص وبمسترفا تهیه کنید، کوپن تخفیف میهن وب هاست در انتهای همین مطلب در اختیار شما قرار می گیرد.

برای خرید هاست با کد تخفیف میهن وب هاست از لینک زیر می تونید استفاده کنید.
کد تخفیف میهن وب هاست

در صورتیکه ازین کد تخفیف
... طول و عرض و ارتفاع و در یک کلام حَجِم دنیایمان، دستِ خودمان است!
کتاب میشود سرآغازِ جرقه ی فکری در سرِ من! نمیدانم؛ شاید هم در سرِ تو!!! اصلاً در سرِ ما! -این طوری بهتر شد فک کنم-
اصلاً همین جرقه هاست که می‌شود طول و عرض و ارتفاع-همان حجم- دنیایمان! دنیایی که ارتفاعش بی کرانِ آسمان و عرضش، بیکرانِ زمین می‌شود با همین کتاب[طولش بی کرانِ چه میشود، چیزی به ذهنم نرسید! یاری کنید لدفن!!!].
ادامه مطلب
جَبر نمیسه تسلیم جبر نشد شاید 
من خواستم بجنگم و شکست رو نپذیرم 
من خواستم خاکستر رو شعله ور کنم 
زورم نمیرسه
خواستم 
نشد 
مدت هاست کسی نگفته موهات قشنگه
چشت قشنگه 
تو بهترینی 
یا دوست دارم 
مدت هاست 
دلم برای هیچ کدوم تنگ نشد 
با اینکه اونقدر خالی بوده خزانم که سال ها خواب از پله بالا اومدنش 
قایم شدنم پشت اون در با شیشه ی رنگی رو ببینم 
اونجا که بعد اینکه میرفت میشستم رو پله و به درخت انبه نگاه میکردم و میگفتم خوشبختم.
چقدر دلم دیگه هیچی ن
ویژگی های هاست خوب 
از ویژگی های هاست خوب برای استفده در طراحی وب سایت 
میتوان به چند مورد بسیار مهم اشاره کرد
که هم تاثیر بسیار زیادی در سئو سایت ما داره و هم برای طراحی وب از الزامات محسوب میشه
 آپتایم بالا 
به مدت زمانی که برای بالا آمدن و در دسترس بودن سایت سپری میشود آپتایم گفته میشود در تعریف دیگر میتوان گفت که آپتایم به توانایی سرورها در مدیریت و بارگذاری سایت ها گفته میشود
حجم مناسب و بالا 
پهنای باند کافی 
استفاده از سرور های داخلی
در دل انگیزی ایام و زمان 
در ورق خوردن تقویم عبور
 در هجوم کلمات ناقص 
 در پی حادثه های غمناک 
دل من در پی یاران عزیزی می گشت 
که زمین را به  سوی گمنامی 
طی کردند 
 مردمانی همه آزاده نفس دریادل 
پاره های فولاد 
که نترسیده از آب و آتش
تا فراسوی زمان می رفتند 
می گذشتند که جهان منزل این رفتن هاست 
غزل سرخ خطر می خواندند 
که زمین مملو از این گونه غزل گفتن هاست 
این اهالی خطر 
اهل رفتن بودند 
مثل یک اقیانوس 
بی صدا و آرام 
بسم الله الرحمن الرحیم
به علت دلایل غیر قابل ذکر از گذاشتن متن اصلی معذوریم.
این پست فقط پی نوشت دارد.
پی نوشت: دلم میخواد وقتی میرم بیرون یه قاشق با خودم ببرم چشای بعضی هارو از کاسه درآرم...
بعدا نوشت:شب رغبت هاست چه رغبتی بهتر از خواست ظهور یوسف گمگشته ی مان...
اللهم عجل لولیک الفرج
کنترل پنل cPanel محبوبترین کنترل پنل برای مدیریت هاست در دنیا میباشد که هم اکنون بیش از 3 میلیون وب سایت را میزبانی میکند.cPanel در واقع نام شرکتی است که کنترل پنل طراحی شده ی خود را به همین نام عرضه کرده است.سی پنل یا cPanel یک کنترل پنل لینوکسی میباشد که بر روی سرورهای تحت سیستم عامل لینوکس نصب میشود تا شما برای مدیریت امکانات خود در هاست ، از یک محیط جذاب گرافیکی بهره مند شوید.
 آموزش ویدیویی: آموزش رایگان cPanel
قالب نیوکالا | قالب وردپرس نیوکالا | قالب فروشگاهی Newkala | دانلود قالب شبیه دیجی کالا
نکات قابل توجه در قالب فروشگاهی Newkala :    قالب نیوکالا با نسخه 5.6 تا 7.2 پی اچ پی سازگاری دارد.    قالب دارای لایسنس تک دامنه میباشد و برای نصب بر روی دامین جدید میبایست خرید مجدد صورت گیرد اما غیر فعال کردن لایسنس قبلی و فعال سازی بر روی دامین دیگر نیازمند هزینه 10 هزار تومانی خواهد بود.    قسمت لایسنس قالب کد شده است که میبایست برای اجرا بر روی هاست شما Ioncube loader

خدمات هاست و سرور در نوین هاست

نوین هاست در پیش برد اهداف بلند مدت خود و رضایت مشتریان در زمینه های زیر اقدام به خدمت رسانی به مردم عزیز ایران کرده است . خدمات هاست و سرویس دهی در نوین هاست بدین شکل می باشد.
هاست , هاست سی پنل , هاست ایران , هاست رایگان , هاست دانلود , هاست ارزان ,  هاست وردپرس , هاست جوملا , سرور اختصاصی , هاست لینوکس , سرور مجازی , خرید هاست
02144041877
نوین هاس
تا چند سال پیش اسم سوریه برای ما معنی حرم مطهر حضرت زینب (س) و حضرت رقیه(س) را داشت
ولی تا همیشه برای ما نام سوریه 
پشتمان را... 
دلمان را می لرزاند...
وعده گاه..
نه !!
قربانگاه می دانید یعنی چه؟؟!!
جغرافیای دلمان گسترده ترشد
خان طومان دیگر 
یعنی منطقه ای از مازندران ..
سند حرف هایمان؛
قباله ی مالکیت مان، خون سرخ شهیدان حاج عبدالرحیم هاست
سالخورده  و کابلی هاست
قنبری و بلباسی و جمشیدی هاست اسدی ؛ حاجی زاده، رادمهر؛ عابدینی و کمالی و عشریه هاست
مشتاق
تک‌تکِ سلول‌های بدنم تمنای نوشتن دارند، اما دستم به نوشتن نمی‌رود. سال‌هاست که می‌خواهم داستان بنویسم، ولی هیچ‌وقت عملی نشده است. حتی به‌طورِ جدی هم برایش تلاش نکرده‌ام تاکنون. بهانه پشتِ بهانه. دوباره احساسِ می‌کنم کلمات و نوشته‌هایم بی‌مایه شده‌اند، که موضوعِ نگران‌کننده‌ای‌ست. من هیچ‌وقت یاد نگرفتم که به اندازۀ کافی مغرور باشم و به خودم احترام بگذارم و برای بودن‌ام ارزش قائل باشم، و می‌دانم اگر همچنان پیش بروم، حتی بازنده
روزجمعه هرمصلی مملواز ایمان شود/چون درآنجاباعبادت حضرت رحمان شود/ازبصیرتهای امت دشمنانش ناامید/برمسلمانان وشیعه ازخدا احسان شود/هم ثواب حج وعمره هم تجلی حضور/درنمازجمعه ماسختها آسان شود/هرخطیب جمعه کرده دعوت تقوابه ما/پیروی ازولایت حالت جانان شود/وحدت وشوروحماسه درپیام جمعه هاست/درجهان الگوی نابی کشورایران شود/حضرت صاحب زمان هم دلبرآدینه هاست/باظهورمهدویت فرصت سامان شود/
روزگارم بد نیست.
تکه نانی دارم...خرده هوشی...سر سوزن ذوقی.
مادری دارم بهتر از برگ درخت.
دوستانی بهتر از آب روان
وخدایی که در این نزدیکیست:
لای این شب بو ها...پای آن کاج بلند
روی آگاهی آب...روی قانون گیاه
من مسلمانم .قبله ام یک گل سرخ.
جانمازم جشمه. مهرم نور
دشت سجاده من
من وضو با تپش پنجره ها میگیرم
در نمازم جریان دارد ماه .جریان دارد طیف
سنگ از پشت نمازم پیداست
همه ذرات نمازم متبلور شده است.
من نمازم را وقتی می خوانم
که اذانش را باد.گفته باشد سر گلدست

خدمات هاست و سرور در نوین هاست

نوین هاست در پیش برد اهداف بلند مدت خود و رضایت مشتریان در زمینه های زیر اقدام به خدمت رسانی به مردم عزیز ایران کرده است . خدمات هاستینگ و سرویس دهی در نوین هاست بدین شکل می باشد.
سرور مجازی , سرور مجازی ایران , سرور مجازی فرانسه , سرور مجازی آمریکا , سرور مجازی آلمان , سرور مجازی انگلیس , سرور اختصاصی , سرور اختصاصی آلمان , سرور اختصاصی فرانسه
02144041
پیش نیاز پیشرفت در سئو در چند جمله
هاست مناسب
اولین نکته قبل از انجام طراحی وب سایت
پس از آنکه نام دامنه خود را انتخاب کردید هاست مناسب است
تعداد زیادی شرکت خوب وجود دارند که می توانند یکی از انتخابهای شما باشند
این نوع از هاست ها ، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید.
چرا این موضوع در رنک و سئو مناسب وب سایت تان مهم می باشد؟
جواب آن است که بدون هاست مناسب و آپتایم بالا، قادر نخواهید بود تا بازدید کنند
هاست مناسب
این نوع از هاست ها ، به شما اجازه می دهند تا ظرف مدت کوتاهی، وب سایتی حرفه ای از نظر ظاهر بر پا کنید.
هاست مناسب
نشسته‌ام روی تخت و تکیه داده‌ام به دیوار کناری. از تخت بالا، می‌شود بیرون را از پنجره دید. چون دریچه‌های کوچک‌تر بالای پنجره با کاغذکادو گل‌گلی پوشیده نشده‌اند. 
   بیرون را نگاه می‌کنم. چشمم می‌خورد به بلوک کناری، طبقه دوم جلوی پنجره چیزی ریخته‌اند. گنجشک‌ها و پرستوها( مطمئن نیستم اسمشان پرستو باشد. بال‌های مشکی دارند و کشیده‌تر از گنجشک‌ها هستند. صدای دلنشینی هم دارند. همین حالا سرچ کردم و سرک کشیدم که با عکس پرستوهای گوگل مقایسه
امروز روز قشنگی بود...هر روز این سال برام قشنگن..حتی اگه به بدترین شکل ممکن بگذرن(:
ولی قشنگی همه چیزش جوابای رفیق جان بود که لبخند آورد روی لبم....انقدر غلام غلام کرد که یک آن احساس کردم سال هاست عاشق کسی هستم که غلام نام دارد و سال هاست با او میزیستم خخخخ(: دوست دارم رفیق(:خدا برام نگهت داره(:

ادامه مطلب
و قسم به کوچ پرستو‌ها!و آن لحظه‌ که از سوز تنهایی به گرمای آغوشت پناه آوردم!
و قسم به چشم‌های منتظرم!
آن زمان که بی تو لحظه‌ای خوابِ آرامش را ندید!
و قسم به شقایق‌ها!
که داغ تو را تا ابد به سینه حبس کرده‌اند
و به قاصدکی که سال‌هاست قاصد نرسیدن‌هاست
و به تیک‌تاک شوم ساعتی که ثانیه‌های نبودنت را فریاد می‌کشد!
"و قسم به زمان"
به تمام لحظه‌های نبودنت...
به بغض‌های در گلو رسوب کرده
به جیغ‌های در حنجره مرده
و به نگاه‌ی که در انتظار آمدنت به کوچه
در این قسمت از فیلم آموزشی سی پنل قرار است تا مدیریت دامنه در هاست cpanel به شما آموزش داده شود.
<div id="36583386253"><script type="text/JavaScript" src="https://www.aparat.com/embed/8oh3m?data[rnddiv]=36583386253&data[responsive]=yes"></script></div>
Site Publisher: از این قسمت برای انتشار و ساخت یک وب سایت ساده استفاده می گردد.
Domains : در این قسمت هم می‌تونید دامین های فعال سایتتون رو مشاهده کنید.
Addon Domain : اگر شما از چند دامین برای هاست خود استفاده می‌کنید می توانید از این بخش برای اضافه کردن دامین های جد
هاست سایت به یک فضای اختصاص یافته روی شبکه جهانی اینترنت گفته می شود که یکی از موارد مورد نیاز و اساسی برای راه اندازی یک وب سایت است. پس خرید هاست خوب اولین موردی هست که باید برای راه اندازی یک سایت در نظر بگیرید تا فایل های مربوط به آن روی هاست وب سایت بارگذاری شوند.
نتیجه ی بارگذاری این فایل های برنامه نویسی روی هاست میزبانی وب منجربه نمایش ظاهر گرافیکی وب سایت شما به مخاطبین و کاربران اینترنتی خواهد شد.
خدمات هاست لینوکس به یک حساب کار
بی قرار توام و در دل تنگم گله هاست

آه بی تاب شدن
عادت کم حوصله هاست

مثل عکس رخ مهتاب که افتاده در آب

در دلم هستی و بین من وتو
فاصله هاست .

بی تو هر لحظه ما را بیم فرو ریختن است

مثل شهری که بر روی گسل  زلزله هاست

باز میپرسم از آن مسئله دوری و عشق

و ظهور
تو جواب همه مسئله هاست

سلام
یک شب دیگر شب عاشقی شب حس کردن عطر خوش یار
این عشق از کجاست
ماه محرم میرسد آتشفشان گریه هاست/برعاشقان کربلاآن موعدی بر ناله هاست/شوروشعور ومعرفت بهر حسین بن علی/ماه عزاتامیرسد جاری درآن خون خداست/عباس ویاران ولی آیدبه دشت نینوا/مملوتمام قلبهاازعاشقی کربلاست/آنجازمین دلبری سوی ولایت آمده/زمزم میان اشکهادرخاطرات نینواست/زینب پیام آورشده بهر حسین وکربلا/شاهدبرعاشورائیان درجانفشانی ووفاست/برپاشده یک خیمه ای درکوچه های معرفت/درآن تجلیگاه حق برشیعیان باولاست/درانتظارمهدی اش هرمجلس سوگ وعزا/شال ع
دو روزی میشود که از سفر برگشته ام. روز اول سفر خیلی سخت بود ولی از روزهای بعدش اوضاع بهتر شد و توانستم تلخی هایی که در پست چه وقت سفر رفتن بود بیان کردم را تا حدودی فراموش کنم. آخر قبلا هم وقتی حالم خیلی گرفته بود سفر رفتن را امتحان کرده بودم ولی جواب نداده بود ولی این دفعه نمیدانم چرا و چگونه جواب داد و حالم را کمی بهتر کرد.یک نکته بگویم راجع به همسفر، اینکه می گویند آدم ها را در سفر بایستی شناخت واقعا درست است شما هرگز یک آدم را نمی شناسید مگر
الگوریتم های گوگل
یک متخصص ارائه خدمات سئو سایت همیشه از آخرین تغییرات الگوریتم های گوگل مطلع است. اگر سایت شما با استفاده از تکنیک های کلاه سیاه سئو، در صفحه اول گوگل قرار بگیرد، گوگل به سادگی با بررسی واکنش کاربران سایت شما را ارزیابی می کند و متوجه تخلف شما خواهد شد. بنابراین بهینه سازی و سئو سایت نیازمند رضایت کاربر و گوگل می باشد که این دو کاملا با هم در ارتباط هستند.
هاست چه تاثیری بر سئو دارد؟
عوامل زیادی از جمله قدرت پردازنده سیستم ها
آینده ، 
همانند شنبه ای است که هرگز نخواهد آمد
من سال هاست به انتظار شنبه نشسته ام ، اما نمی آید 
سال هاست ،منتظر آینده هستم که ملاقاتش کنم  و دلگیری هایم را برایش باز گو کنم 
اما نمی آید که نمی آید...
نمیدانم شنبه کی می آید و من را از انتظار در می آورد ،
نمیدانم آن آینده ای که راجبش حرف میزنند ،کجاست 
پس چرا نمی آید و تکلیف من را روشن نمی کند،
چرا من را از این بلاتکلیفی ها در نمی آورد ،
آینده، آن گوشه نشسته ای و به چه فکر میکنی؟ ، چرا هرروز حال است
بر روی صفحه‌ی سیاه مانیتور روبرویم، دو جمله نقش بسته است. شما امروز میمیرید حرفی دارید؟! میخواهند مرا به حرف بکشانند. از سکوتی که سال‌هاست کنار من است دورم کنند تا به حرف بیایم، شاید هم باید بگوییم من مقصر مرگ آنها نبودم و فقط میخواستم دنیا را جای بهتری کنم.
البته بیشتر شبیه جایی مانند سکوت از آب در آمد. باور نکردنیست، این واژه غریب را حتی نمی توانی حرفش را بزنی!! فقط باید بشکنی اش تا بتوانی بیان اش کنی ، بیچاره سکوت! بارها و بار ها شکسته شد ام
چند کاری که من خودم انجام میدم و حالم حداقل یه پله بهتر میشه را برای شما می‌نویسم:
خواندن چند صفحه از یه کتاب
خواندن شعر
خواندن یه داستانک که حال خوب کن باشه
پیاده روی و قدم زدن
نگاه کردن حیوانات و بازی آنها
خلوت کردن و صحبت با خود
نوشتن در مورد حالمون که چرا بد شده و چطور می‌تونم اون را بهتر کنم
صحبت با یه دوست قدیمی
پرداختن به کاری که دوست داری (من خودم کار با کامپیوتر و نقاشی)
شما چکار می‌کنید که حالتون بهتر بشه؟ برام بنویسید
برای دوری از عادات بد چند کار باید انجام دهیم. نقطه آغاز، شناخت عادات بد است اول باید بدانیم چه عاداتی بد است و ما را از اهداف و آرمانهای مان دور می کند. بعد از آن شناخت محرک هاست. باید درک کنیم که یک عادت بد در چه زمانی ایجاد می شود و در چه زمانی تحریک می شود. مرحله بعد، پاک سازی محرک هاست یعنی اصل محرکها و مشکلات را از زندگی و اعمال روزانه مان بزداییم. نوشابه نخریم؛روغن نخریم، تلویزیون مشاهده نکنیم، فیس بوک نرویم، شبکه های اجتماعی نرویم و… تا
 آن روزهای قبل از رسیدن به شما از چند نفر شنیده بودم بهتر است یک چیزی جا بگذارم پیش‌‌تان که اگر یک چیزی جا بگذارم برمی‌گردم. بنظرم تقلب بود که از قصد یک چیزی را بگذارم، جاگذاشتن باید خودش اتفاق می‌افتاد، بدونِ قصد. پیشِ خودم می‌گفتم اگر دوست داشته باشید بیایم خودتان یک چیزی را نگه می‌داشتید. چند نفر هم سفارش کرده بودند اگر درِ حرم را چند بار بکوبم هر سال روزی ام می‌شود بیایم ‌ببینمتان. 
 یادم می آید که یک گردنبد پر از سنگ های عقیق ریز و در
شما هنگام خرید هاست با کد تخفیف میزبان فا ممکن است با اصطلاحات زیر آشنا شوید:
سیستم‌عامل: هاست لینوکس، هاست ویندوز و …
کنترل پنل: هاست سی پنل، هاست دایرکت ادمین، هاست پلسک و …
سیستم مدیریت محتوا: هاست وردپرس، هاست جوملا، هاست دروپال و …
موقعیت : هاست ایران، هاست آلمان، هاست فرانسه و …
ساختار: هاست حرفه‌ای، هاست ارزان، هاست ابری و …
کاربری: هاست فروشگاهی، هاست شرکتی، هاست شخصی و …
هاست ویندوزی بر روی سرور هایی با سیستم عامل ویندوز windows، ا
هاست سی پنل ارزان کلماتی است که در جستجوهای گوگل، آمار بالایی دارد. پس از درج مقاله کنترل پنل سی پنل، سوالات زیادی در این خصوص از ما پرسیدید، حال در اینجا به تعدادی از این سوالات میپردازیم:
تعریف هاست سی پنل ارزان
در همین ابتدا باید عنوان کنیم که چنین چیزی وجود خارجی ندارد، و همانطور که در مقاله سی پنل دیدید، سی پنل یک کنترل پنل است که بر روی هاست قرار میگیرد. سی پنل هاست نیست.
چگونه میتوانم پایگاه داده ها را در cPanel پیدا کنم؟
پس از ایجاد پایگاه
همیشه در مناسبت‌هایی که همه‌ی اعضای خانواده مجبور و گاهی محکوم به دور هم جمع شدن‌ند، به کسانی فکر می‌کنم که مهجور از خانواده هستند. به خانواده‌هایی که جمع‌شان کسی را کم دارد. به کسانی که خانواده‌شان را ندارند.
به سربازهایی که بالای برجک، نگهبانی می‌دهند.
به عکس‌های قاب شده‌ی گوشه‌ی سفره هفت سین که حکایت یک مفقود شدن، یک نبودن و نیامدن از جنگ است.
به مهاجران اجباری و انتخابی که لابه‌لای کلمات و فرهنگی بیگانه باید آیین کشوری که رهایش ک
قالب نیوکالا | قالب وردپرس نیوکالا | قالب فروشگاهی Newkala | دانلود قالب شبیه دیجی کالا
نکات قابل توجه در قالب فروشگاهی Newkala :    قالب نیوکالا با نسخه 5.6 تا 7.2 پی اچ پی سازگاری دارد.    قالب دارای لایسنس تک دامنه میباشد و برای نصب بر روی دامین جدید میبایست خرید مجدد صورت گیرد اما غیر فعال کردن لایسنس قبلی و فعال سازی بر روی دامین دیگر نیازمند هزینه 10 هزار تومانی خواهد بود.    قسمت لایسنس قالب کد شده است که میبایست برای اجرا بر روی هاست شما Ioncube loader
حقوق بشر حقوقی است که با تولد انسان محقق می شود و مستقل از حکومت ها و قدرت هاست. حقوق بشر، حقوقی از آن همه انسان هاست و چون همه انسان ها اعضای جامعه بین المللی هستند و در انسان بودن، مشترک اند، حقوق شان باید در همه جا یکسان اجرا شود و بین افراد در برخورداری از آن تفاوتی نباشد.
حقوق بشر به طور کلی «آزادی ها، مصونیت ها و منافعی» است که از طریق ارزش های پذیرفته شده معاصر،تمام انسان ها باید قادر به ادعای آن باشند. این حقوق بنیادین یا طبیعی هستند. به
به گزارش عصرحباد؛ «حسینعلی حاجی دلیگانی» نماینده مردم شهرستان برخوار و شاهین شهر و میمه در مجلس گفت: آقایان دولتی اگر با اسم مسکن مهر مشکل دارند بهتر است اسم آن را تغییر دهند. وزرای دولت‌ گرچه طرح مسکن اجتماعی و مسکن امید را مطرح کردند اما این طرح‌ها هیچ وقت عملیاتی نشد و دولت عملاً ناتوان از اجرای این طرح‌هاست. اصل مسکن مهر اقدام درستی بود و توانست بخشی از نیازهای جامعه به مسکن را تأمین کند.
با من تکرار کن:
مریض حالی ام خوش نیست
نه خواب راحتی دارم
نه مایلم به بیداری
درون ما تفاوت هاست
تو مبتلا به درمانی
و من دچار بیماری
کنار تخت میخوابم
مگر هوا که بند آمد
نفس کشیدنت باشم
تو روز میشوی هر شب
و صبح میشوی هر روز
تو خواب راحتی داری
تکرار کردی؟ آیا مرا تکرار کردی؟ آیا از روی جانِ روحم تقلب کردی و خواندی آنچه را که نباید؟؟؟؟
من گدای عشق نبودم.
من اگر لحظات بی شماری از زندگی ام را در شعله های گدازانِ حسرت سوختم و هر بار از نو ساخته شدم؛
من اگ
در مقاله قبلی به معرفی هاست
و انواع خدمات مربوط به آن پرداختیم، در ادامه قصد داریم شما را با ادامه انواع
خدمات هاست آشنا کنیم.
آنچه در مقاله قبل به آن اشاره شد تعریف هاست و سه نوع از هشت نوع خدمات
مربوط به هاست بود که معرفی شد اما نکته مهم آن این بود که شما با این
تعاریف میتوانید در انتخاب خدمات مربوط به هاست اطلاعات بیشتری داشته باشید
و با دانش کافی و با توجه به شرایط خود آن را انتخاب کنید، پس با ما در ادامه مطلب
همراه باشید تا هر چه بهتر و بیشت
وقتی کسی به ما می گوید فرا فکنی نکن، احساس می کنیم که دارد به ما توهین می کند یا فحش می دهد! درحالی که فرافکنی نه یک ناسزا و نه یک توهین، بلکه یک مکانیزم روانی دفاعی در ذهن همه ی انسان هاست.
فرافکنی در واقعیت مکانیزمی دفاعی است که هر فرد برای مواجهه با احساسات و عواطف ناخوشایند به طور ناخودآگاه به کار می برد.
در این مکانیزم دفاعی، فرد به جای پذیرش و کنترل احساسات و عواطف نامطلوب خود، آنها را به شخص مقابل خود نسبت می دهد.
این مفهوم برای اولین بار
حالا که این حال بر من پیروز شده و چاقویش را بر گلویم فشرده است،دستی میخواهم که نجاتم دهد.یکی دو نفر به کمکم آمدند ولی این بار این غول سنگین تر از این حرف هاست.بعد از این مرگ دیگر دلم برای کسی اینجا تنگ نخواهد شد و کسی را نمیبینم.
یکی از بزرگترین قالیشویی‌های ایران کجاست؟

انتخاب
قالیشویی به ویژه در ایام پایانی سال همواره یکی از دغدغه‌های
ایرانی‌هاست. شستشوی اسلامی و تمیز، بدون آسیب دیدن فرش همواره در اولویت
انتخاب خانواده‌هاست. اما چطور قالیشویی خوب پیدا کنم؟ این سوال یکی از
سوالات بسیار رایج است.
ادامه مطلب
تکنولوژی RDMA چیست ؟
RDMA مخفف Remote Direct Memory Access می باشد که دسترسی مستقیم به حافظه یک هاست را به حافظه هاست دیگر بدون دخالت CPU و سیستم عامل فراهم می کند که باعث تقویت شبکه و performance هاست با کاهش latency ، کاهش بار CPU و پهنای باند بالاتر می شود. در مقابل، ارتباطات TCP / IP به طور معمول نیازمند عملیات کپی هستند که باعث افزایش قابل توجهی تاخیر در منابع CPU و حافظه می شود.
RDMA با پشتیبانی از آداپتور شبکه برای انتقال داده ها به طور مستقیم به حافظه و یا از حافظه نرم اف
دانلود آهنگ حمید هیراد به نام و تو خندیدی و از خاطره ها جا ماندم ( عشق گاهی سبب گم شدن خاطره هاست ) با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه
دانلود آهنگ و تو خندیدی و از خاطره ها جا ماندم ( عشق گاهی سبب گم شدن خاطره هاست )
ساده از دست ندادم ، دل پر مشغله را ////
تا تو پرسیدیو مجبور شدم مسئله را ////
»──|…///#×|──«
عشق آن هم وسط نفرتو باروتو تفنگ ////
دانه انداختو از شرم ندیدم تله را
─|…///#×|─
عشق آن هم وسط نفرتو باروتو تفنگ
دانه انداختو
قصه طرماح را به خاطر داری؟نامه پدرت را برای معاویه می برد و یک سلام بلند بالا میدهد...می گوید سلام برتو ای پادشاه...معاویه می پرسد چرا ما را امیر مومنین خطاب نمی کنی؟می گوید مومنین ما هستیم و چه کسی تو را بر ما امارت داده که تو را امیر بخوانم؟....طرماح را به خاطر آوردی؟یادت هست زانو به زانویت نشست و از کوفیان گفت برایت حرف زد و بعد تو اجازه دادی که برود سوی قبیله و عیالش....رفت که برگردد....برگشت اما دیر...سرها روی نیزه بود...حسین،ماه جهان م....من سال ها
حس نبودن تو عجب سخت نابجاستاندوه رفتن تو غمی سخت وجانفزاستدر حیرتم از آن همه ابراز عشق تودرمانده ام، فرار،کجای قرار ماستازچه فرار می کنی از عشق دم نزناین درد عشق نیست، تبانی قصه هاسترنجیدنت درست،غلط گفتنم صحیحکو ببخششی که حال بزرگان قومهاستافسرده ای، ملال تو افزون زحد شدهاین نکته هم دلیل همان درد و رنجهاستپا می کشی تو از دل من میروی بروباور نمی کنم که هجر سر آغاز ماجراستبا دست بسته لب بگشایم به احتضارجانم بگیر و سخت نگیر ،این قضا بلاستدر
یکی از مسائلی که در موفقیت تحصیلی تاثیر مهمی دارد، خواندن به موقع درس‌هاست. در این رابطه اصل بر این است که درس هر روز در همان روز خوانده شود. این روش باید در آغاز سال تحصیلی به‌ کار گرفته شود.
بهتر است که خواندن درس‌ها بر اساس اولویت باشد و درس‌هایی که یادگیری آن مشکل‌تر است در صدر برنامه‌ی درسی قرار گیرد، زیرا ممکن است فرصت مطالعه‌ی همه‌ی درس‌هایی که در یک روز تدریس شده پیدا نشود.
هم‌چنین به جهت آمادگی برای امتحانات شفاهی و کتبی، در هر
بزرگ شد...
حُرمت گذاشت هر که به زهرا(س) بزرگ شداندازه‌ی تمام دو دنیا بزرگ شد
در وادی حسین هرآن که قدم گذاشتقطره ولی به وسعت دریا بزرگ شد
مجنون خلوص داشت اگر ماندگار ماندمجنون بزرگ شد که لیلا بزرگ شد
اینجا ادب مسیر رسیدن به قُلّه هاستسَر خَم نمود حضرتِ  حُر  تا بزرگ شد
او سجده کرد و قبله‌ خود را عوض نمودتیره نماند و چون شب یلدا بزرگ شد
آغوش وا نمود و پذیرفت توبه رادر پیش خلق بیشتر آقا بزرگ شدحُرّ پیر وادی همه‌ اهل توبه استبر اهل توبه مُرشد و با
باید برگردم به خودم. و یادم باشد همین طور آبکی خودم را از دست ندهم. حوصله‌ ی آدم ها را ندارم. اینها را اینجا می‌گویم وگرنه بیرون از اینجا قضاوتی روی آدم ها ندارم. اینجا این طوری است . بیرون از این‌ جا کاری به کار کسی ندارم. عادت گرفته‌ ام حرف دیگران را که می‌شنوم سکوت کنم. به گوش‌هایم هم عادت داده ‌ام کمتر بشنوند. فقط توی خودم هستم. شاید اینطور برایم بهتر باشد که سکوت کنم. شاید بهتر باشد باز سعی کنم زندگی کنم. شاید بهتر باشد دست و پا بزنم. ورز
اسمورودینکا 
دکتر گفته برای فکر نکردن به تو خودم را مجبور به فکر کردنِ به تو کنم. به صورت اغراق آمیز و افراطی، به امید اشباع شدن. برایم برنامه‌‌ی روزانه نوشته و این دلپذیرترین برنامه‌ایست که در زندگی به آن ملزم شده‌ام. 
نوبت اول، صبح‌هاست. ساعت ۹ تا ۱۰ وقت فکر کردن به توست. 
نوبت دوم، بعد از ظهرهاست. ساعت ۶ تا ۷ وقت نامه‌ نوشتن و حرف زدن با توست. 
و نوبت آخر، شب‌هاست. یک ساعت قبل از خواب، وقت خیره شدن به عکس توست. 
و خارج از این وقت‌های مقرر،
 نوشتن برایم سخت شده همان‌طور که زندگی. بی‌ذوقی در خانه‌ی این جان بی‌داد می‌کند. قبل‌تر‌ها خودم را آدم خلاق‌تری می‌دانستم. الان مدت‌های زیادی است که شور و شنگ زندگی از این مغز بلااستفاده‌ی پرزگرفته‌ام رخت بسته و رفته. یک جاهایی دست من نبوده ولی آن‌جاهایی هم که دست من بوده با قدرت تمام کرکره را خودم پایین کشیده‌ام! با همه‌ی بیهوده این طوری بودنم، ولی اتفاقن یک حسن خیلی خوبی دارد که کمکم می‌کند عصا‌به‌بغل راه بیفتم و آن‌قدرها هم بی
راستش من به تازگی با سیستم طراحی ورد پرس آشنا شدم.  در واقع این واژه رو می شناختم ولی از ابهت کلمش ،  می ترسیدم سمتش برم ‌ و متاسفانه این باعث شد عمرم رو الکی در سیستم های بلاگ دهی به درد نخوری مثل بلاگفا و بیان و ... تلف کنم . 
شما میتونی از سایت های مختلف هاست و دامنه رایگان بگیرید و وردپرس رو روی هاست خودتون ذخیره کنید . ( البته من توصیه می کنم هاست و دامنه اختصاصی خودتون رو بخرید ) 
دوستان وبلاگ نویس عزیز: تا کی می خواید تو سیستم محدودی مثل همین
سخت نگیریم. با خودمان و دیگران دوست و رفیق باشیم و بدانیم «تفاوت‌ها ارزشمند هستند». زیباییِ دنیا به تفاوت‌هاست.
یکی قدبلند و یکی کوتاه، یکی چاق و یکی لاغر، یکی سبزه و یکی سفید. این تفاوت‌هاست که زیبایی ایجاد می‌کند. اگر تاریکی نباشد، روشنایی معنا پیدا نمی‌کند. اگر زرد نباشد قرمز معنا پیدا نمی‌کند. نخواهیم که همه مثل هم بشویم.
نخواهیم همه از یک راه برویم یا مثلِ هم بپوشیم یا مثل هم بخوریم یا مثل هم فکر کنیم.
خلق تفاوتها حکمتی دارد
تفاوت‌ها
هر آدمی جایی از زندگی اش کم می آورَد ،
در محاصره ی شدیدِ سختی ها قرار می گیرد و به حالتِ استیصال می رسد .
تفاوتِ بارزِ آدم ها ، در نحوه ی مواجهه با موقعیت هاست ...
یکی زانویِ غم بغل می گیرد و کمر به شماتت و نفرینِ زمین و زمان می بندد ،
یکی قوی تر از قبل ، می ایستد و بهتر از همیشه می سازد ...
قوی بودن به این معنا نیست که من مشکلی ندارم !
قوی بودن یعنی من به خودم اعتماد دارم ،
یعنی من می توانم در نهایتِ مشکلات هم ، بهترینِ خودم باشم !
همه ی انسان هایِ قدرتم
نمایندگی هاست حجمی در طراحی سایت بسته های هاست ویندوز و لینوکس در طراحی سات را می توان با توجه به حجمی که دارند به بسته های کوچک تر وبا حجم کمتر تقسیم کرد فرا کارانت یک تعداد سرویس پلن برای حجم ها در طراحی سایت در نظر گرفته است که شما با تهیه هر بسته می توانید تعداد دامنه و ترافیک و... را در اختیار مشتریانتان قرار دهید زمانی که یک هاست ویندوز و یا لینوکس روی یک دامنه دارید با داشتن رمز ورود می توانید در آن لاگین کنید. بعد از لاگین کردن به تمام
یک‌روز می‌آیی، می‌دانم؛ از انتهای همین کوچهٔ خلوت که خانه‌هایش خاموش و متروک است. یک‌روز می‌آیی، می‌دانم؛ با چمدانی در دست، برای ماندن. من سال‌هاست این لحظهٔ نیامده را به انتظار نشسته‌ام، من سال‌هاست گل‌های باغچه را به امید آمدنت زنده نگه‌داشته‌ام؛ که همیشه بهار باشم برایت. ببین! چای دم می‌کنم هر روز برای دو فنجان. این یعنی زمان آمدنت رسیده؛ زمان کوچ تو به سرزمین آغوشم. بیا، بیا و تنها ساکن سرزمینم شو‌. بیا و به کوچه، به گل‌های باغ
 نوشتن برایم سخت شده همان‌طور که زندگی. بی‌ذوقی در خانه‌ی این جان بی‌داد می‌کند. قبل‌تر‌ها خودم را آدم خلاق‌تری می‌دانستم. الان مدت‌های زیادی است که شور و شنگ زندگی از این مغز بلااستفاده‌ی پرزگرفته‌ام رخت بسته و رفته. یک جاهایی دست من نبوده ولی آن‌جاهایی هم که دست من بوده با قدرت تمام کرکره را خودم پایین کشیده‌ام! با همه‌ی بیهوده این طوری بودنم، ولی اتفاقن یک حسن خیلی خوبی دارد که کمکم می‌کند عصا‌به‌بغل راه بیفتم و آن‌قدرها هم بی
متنی از دفتر خاطراتم که در ماه اسفند نوشتم: ^_^
دیروز برای اولین بار اولین شکوفه های بهاری را دیدم.شاید بهتر باشد که به این شکوفه ها،شکوفه های اسفندی بگوییم.تازگی و شادابی این گل ها باعث می شود که شاد و سرزنده بشوم.گل های خودرو زردی که بر دامن خاک روییده بودند بویی شبیه عسل داشتند.به نظرم این که می گویند اگر به کسی گل زرد بدهیم نشانه ی بیزاری است،اشتباه است.به نظرم زردی گل های زرد،روشنایی و نورِ عشق و علاقه را می رساند.گل زرد مانند نور امیدی در د
صرف نظر از پژوهش های تاریخی در مورد قرآن،آنچه که ما در اینجا به آن اشاره میکنیم همین قرآنی هست که در دسترس ماست.
لطفاً آسمانی بودن قرآن را فراموش کنید !بیائید برای چند مدّت از این فضای فکری و حال و هوا خارج شویم و نگاهی تازه به این کتاب بیاندازیم.قرآن یک کتاب کاملاً زمینی است...اصلاً برای زمینی ها نوشته شده است با تمام قواعد و خصوصیات زمینی.قرار هم نیست این کتاب مارا به آسمان و عرش برساند بلکه می خواهد ما را ضمن رسانیدن به یکسری باورها، کیفیت ی
یک ساعته پیش میخواستم چیز های دیگه ای بنویسم میخواستم خیلی بگم دلم گرفته بود ولی بعدش تصمیم گرفتم یک ساعت درسمو بخونم و بعد بیام همونا رو اینجا بگم یه ساعت درسم که واقعا یه ساعت نبود این وسطا اینستا و تلگرام و پیامم بود ولی خب از هیچی بهتر بود...
و همین بین که با گوشی کار میکردم یه پیام فقط یه پیام هر چی که میخواستم بگم و از سرم پروند...الآن دیگه غمگین نیستم خوشحالم نیستم دلم گرفته نیست ولی خب پر انرژی هم نیستم...
و الان بعد یه ساعت جای همه اون خزع
چیزی در من فرو ریخته است ... حسی شاید ... معنای زندگی شاید ... هدفی شاید ... نمی دانم ... افسرده نیستم ... فعالیتهای روزانه سر جایشان هستند ... 
بعدازظهر گرم تابستان ... باغچه و درختهای سر سبز همسایه ... نسیم خنکی می وزد و برگهای درخت مو آرام تکان می خورند ... 
رقص برگها در باغ خاطره ... 
آدم همیشه دلش شوخی و دلقک بازی نمی خواهد ، آدم همیشه دلش حرفهای الکی نمی خواهد ... آدم گاهی دلش سکوت می خواهد و تفکر ... گاهی عمیق شدن در معنای زندگی ... 
دیروز فیلم رشته خیال رو د
سرور‌های اختصاصی یا همان مجازی بیشتر برای کسب‌و‌کار های بزرگ و پر رونق
مناسب تر میباشد چون نیازمند ترافیک بیشتر هستند و هاست و سرور‌های معمولی
نمیتواند در برابر ترافیک های بالا دوام بیاورد و همیشه از دسترس خارج
خواهد شد که این موضوع باعث نارضایتی بین کاربران و مشتریان اتفاق خواهد
افتاد , در ادامه بیشتر به این موضوع میپردازیم.
برای انتخاب یک سرور مجازی مناسب و بهترین vps در ایران و خارج بهتر است ابتدا کمی اطلاعات در مورد آنها کسب کنیم. سر
امروزه شرکت های فراوانی هستند که به مشتریان خود هاست میدهند که اغلب به چشم شما خورده است که همیشه هاست های خود را به چند دسته از قبیل هاست ایران، کانادا و آلمان و کشور های دیگر جدا می‌کنند. هاست های خارج ایران اغلب از سی پنل استفاده می کنند. پس شروع کنیم به آموزش نصب وردپرس روی هاست CPanel با چند کلیک ساده.
در این مطلب می‌خوانید:
آموزش ویدیویی نصب وردپرس روی هاست
نصب وردپرس روی هاست CPanel
سی پنل یا CPanel چیست؟
وارد شدن به سی پنل
آپلود و نصب وردپرس ر
دانلود رایگان فیلم سریع و خشن 5 با دوبله فارسی Fast Five 2011

امتیاز از ۱۰: ۷٫۳
محصول: آمریکا
کارگردان: Justin Lin
ستارگان: Dwayne Johnson, Vin Diesel, Paul Walker
کیفیت:720p_1080p
داستان:
«برایان او کانر» (پاول واکر) و «دامنیک تورتو» (وین دیزل) دوباره در مقابل قانون قرار می گیرند. برایان و «میا تورتو» که دامنیک را از حبس فراری داده‌اند، اکنون به هر راهی می زنند تا از پلیس بگریزند. اکنون آن‌ها به «ریو د جانریو» بازگشته‌اند تا آخرین مسابقه را برای آزادی‌شان انجام دهند. بعد ا
چگونه برای برای تغییر زندگی، سوالاتی بهتر از خودتان بپرسید؟
زندگی یک سوال است.
در دنیایی سرشار از عدم اطمینان، افرادی که فکر می‌کنند پاسخ همه چیز را
می‌دانند گرفتار می‌شوند. زیرا حقیقت این است که رفتن به سطح بعد در زندگی
نیازمند پرسیدن سوالات بهتر از خودتان است.
و کسی که فکر می‌کند همه ‌چیز را می‌داند معمولا سوالی نمی‌پرسد.
اگر مهارت‌ها و توانایی‌های بهتر، روابط غنی‌تر و درآمد بالاتری می‌خواهید باید شروع به پرسیدن سوالاتی متفاوت‌
خاطرات یادهاست، داستان روزهازهرها و پادهاست، یادمان روزهااز چهل دگر کجا، نام نیک میرود؟اربعین صبر شد، در فغان روزها
آسمانِ روزها بی ستاره مانده استبی ستاره مانده است آسمان روزها
روزها و شام‌ها دور مانده از جهان،کو جهان شام‌ها؟ کو جهان روزها؟
سرخ، گونه ی حیا، ظلم‌های آشنادر هزاره شبند، مردمان روزها
ناله ی فرشته‌ها، نامِ نا نوشته‌هاپشم‌ها و رشته‌ها، دودمان روزها
تا زوال نسل‌ها، انقراض اصل‌هامردها که زاده‌اند، از زنان روزها
سرنوشت
گاهی آدم ها دلگیرند و دلتنگ وآرام میخزند کنج اتاقشان...
وگاهی آنقدر دلتنگ که اگر آدم ها بدانند از نبودن هایشان خجالت میکشند
من هم دلتنگم، دلتنگ کسی که نه آمدنی است و نه رفتنی و نه فراموش شدنی 
و من چه دل بزرگ و سختی دارم که مدت هاست پای نبودن هایش مانده ام ....اما ،اما ،ای کاش بداند که چقدر سخت است ...
غذا که می خورم به یکباره یادش می افتم 
بغض می کنم با همان لقمه ی در دهانم ...
اشک های دانه درشت در چشمانم جمع می شوند ...همه به 
من نگاه میکنند ولی خودم ر
یک شعاری را خیلی وقت پیش توی کلاسورم نوشتم که بعدا اتفاقی یک زمانی که احتیاج داشتم جلوی چشمم آمد نوشته این بود:
you dont think average, you don't perform average.

فکر میکنم آدم ها در دنیا هر چه را که بیشتر نیاز دارند بهتر می بینند و بیشتر می گویند! فکر می کنم این یکی از همان هاست. گفتم همیشه آخر کار خیلی مهم است. فکر می کنم یک هویی آخر کار ، چند قدم مانده نزدیک است بیایم روی همان خط average. فکر میکنم از صبح که داشتم رزومه مینوشتم اخرش نزدیک شدم روی همین average. خستگی چیزی
دلم گرفته 
و مث همیشه اومدم ی جا بنویسم 
شاید خالی شدم 
دل ادما معمولا ب خاطر تنهاییشون میگیره 
دل منم همینطوره 
از تنهایی 
این واژه مسخره ک سال هاست همراه منه و منو تنها نمیزاره 
چ جالب 
تنهایی منو تنها نمیزاره 
نمیدونم چرا هیچوقت نشد ک من ی دوس دختر داشته باشم 
هیچوقت نشد ک کسی ک میخواستمش منو بفهمه و منو بخواد 
خیلی بده 
ی جای کار میلنگه 
راستش هر جوریم فک میکنم شاید حق داشتن ک منو نخوان 
از طرفیم حق نداشتن
انگار تو این دنیا همه حق دارن 
ا

تبلیغات

محل تبلیغات شما
موسسه خیریه سگال

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لاکچری ترین رستوران اصفهان گروه طراحی دوخت وخیاطی وحید سیستم vahidsystem دیدبان پویا تابلو - فروش انواع تابلو روان نو و دست دوم مبلمان و دکوراسیون 20 39 20 20 091 املاک صنعتی هیراد مشاوره، طراحی، اجرا و تجهیز سالن همایش، آمفی تئاتر، کنفرانس و سینما دانلود رایگان فیلم مبلمان، دکوراسیون و طراحی داخلی